ZŠ a MŠ Deštné v Orlických horách
ZŠ a MŠ Deštné
v Orlických horách

Výsledky Přespolní běh Solnice

Školní Přespolní Běh v Solnici: Vzrušující Souboj na Sluncem Zalité Trati

Úspěšný Školní Přespolní Běh v Solnici: Vzrušující Souboj na Sluncem Zalité Trati

Solnice, 26. září 2023 - V malém městečku Solnici se odehrál školní přespolní běh, který pořádala s nadšením Asociace školních sportovních klubů ČR. I přesto, že sluníčko hřálo žáky, kteří soutěžili, přinesl tento závod do jejich života nesmazatelný zážitek.

Počasí bylo krásné, azurová obloha a teploty vysoko nad průměrem. Sluníčko sice udělalo závod náročnějším, ale zároveň přidalo atmosféře nádech vzrušení. Žáci se na startovní čáře postavili s odhodláním a chuťí ukázat své dovednosti.

I přes výjimečné úsilí žáků, se žádný z nich nedostal na stupně vítězů. To však neubíralo na hodnotě jejich snahy a nasazení. Konkurence byla nesmírně silná, a nebylo jednoduché v tomto poli vyniknout. Ostatní školy měly také své hvězdy a jejich závodníci se ukázali jako velmi silní soupeři.

Mezi nejlepšími závodníky každé kategorie se objevila jména, která si zaslouží vyzdvihnout.

 

V kategorii chlapců 8. - 9. třída se Jiří Malý postavil na start s odhodláním a překonal trať s velikým nasazením, což ho řadí mezi silné závodníky. Ema Pukowiecová vedla dívky této věkové skupiny s pevným krokem a ukázala velmi dobrý výkon. Mezi chlapci 6. - 7. třída se vynikajícím způsobem prosadil Josef Brychta, zatímco Michaela Hájková předvedla solidní výkon mezi dívkami této kategorie. Štěpán Fabián se stal nejlepším mezi chlapci 4. - 5. třída, prokazujíc svou rychlost a vytrvalost. Ačkoliv výsledky nejsou na absolutním vrcholu, všichni zúčastnění si zaslouží uznání za své úsilí a sportovního ducha. Emma Polická vyčnívá mezi dívkami 4. - 5. třída, protože jako jediná statečně odstartovala. Gratulujeme všem mladým sportovcům k jejich účasti a nasazení v této soutěži!

Výsledky závodu jsou k dispozici v souboru na tomto odkazu: Výsledky přespolního běhu.

Celkově byl školní přespolní běh v Solnici úspěšným sportovním zážitkem. I když se žádný ze studentů nepřihnal na první místo, všichni mohou být hrdí na své výkony a nasazení v náročných podmínkách. Sport v Solnici rozhodně žije, a tato událost nechala ve vzduchu vůni soutěže a společného sportovního ducha.

Datum vložení: 27. 9. 2023 15:05
Datum poslední aktualizace: 27. 9. 2023 15:30
Autor: Karel Růžička

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách 125, 517 91


IZO školy: 102390649
IČO: 75015919
Ředitelka školy: Mgr. Hana Brychtová
telefon: +420 494 663 195
mobil: +420 739 037 237
e – mail: brychtova@zsdestne.cz

Datová schránka: pazmcpk

Bankovní spojení: 

škola: 180846387/0300

SRPDŠ: 2501721040/2010

 

Pronájem tělocvičny: 604 407 375

Svátek

Dnes je 22.5.2024

Svátek má Emil

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den biodiverzity

Zítra má svátek Vladimír

Odkazy

proskoly

Malovaná mapa

Spolufinancováno Evropskou unií

Aktuální počasí

dnes, středa 22. 5. 2024
slabý déšť 16 °C 10 °C
čtvrtek 23. 5. slabý déšť 18/7 °C
pátek 24. 5. slabý déšť 19/10 °C
sobota 25. 5. slabý déšť 17/10 °C
Patička

Naši partneři

Certifikáty