ZŠ a MŠ Deštné v Orlických horách
ZŠ a MŠ Deštné
v Orlických horách

Návrat žáků MŠ a 1. stupně ZŠ do školních lavic a heren

základní informace k návratu žáků do školy

Vážení rodiče,

v pondělí 12. dubna 2021 se do školy mohou vrátit děti, které plní povinnou předškolní docházku a žáci 1. stupně ZŠ. V případě naší školy bude prezenční výuka všech ročníků bez rotace.

Všichni budou dvakrát týdně testováni. Pokud bude test pozitivní, bude dotyčné dítě nebo žák odvedeno do izolační místnosti a tam počká na příjezd zákonného zástupce. Zde vás tedy prosíme o spolupráci, abyste byli na tuto možnost připraveni a byli „na telefonu“.

Zákonní zástupci předškoláků a školáků 1. a 2. ročníku mohou být testování přítomni. Testování bude probíhat v odběrovém stanu v areálu školy (před hlavním vchodem) a budou jej provádět členové SDH Deštné v Orlických horách, kteří se nám s touto pomocí nabídli a patří jim náš velký dík.

V momentě, kdy mi přijde manuál z MŠMT ohledně testování, jej umístíme na web školy.

Předškoláci nebudou muset nosit roušky. Oproti tomu žákům 1. stupně ZŠ tato povinnost zůstává.

I nadále se jedná o roušky jednorázové. Ve škole je máme k dispozici zdarma.

Samozřejmě stále platí všechna hygienická opatření.

Jsem moc ráda, že se nám alespoň tato část dětí vrací, a doufám, že nám to takto vydrží až do konce školního roku. Záleží to na nás všech, jak se budeme chovat .

Datum vložení: 7. 4. 2021 13:24
Datum poslední aktualizace: 7. 4. 2021 13:29
Autor: Mgr. Hana Brychtová, ředitelka školy

IZO školy:
Ředitelka školy: Mgr. Hana Brychtová
telefon: +420 494 663 195
mobil: +420 739 037 237
e – mail: brychtova@zsdestne.cz

Datová schránka: pazmcpk
Bankovní spojení:  180846387/0300

Dnes je 15.4.2021

Svátek má Anastázie