ZŠ a MŠ Deštné v Orlických horách
ZŠ a MŠ Deštné
v Orlických horách

McDonald's cup

McDonald's cup

v článku najdou informace všichni, kteří mají rádi pohyb na čerstvém vzduchu a rádi soutěží

Vážení rodiče, vážení žáci,

 

i přes stále trvající složité období, které prožíváme, nám dovolte, abychom Vás informovali o novinkách, které jsou spojené s projektem McDonald’s Cup: největším fotbalovým turnajem pro žáky základních škol v České republice, do kterého jste se v uplynulých letech společně s Vašimi žáky zapojili.

 

Byť jsme v září 2020 avizovali náš zájem uspořádat 23. ročník McDonald’s Cupu v podobě, na kterou jsme zvyklí, v této chvíli jsme nuceni Vás definitivně informovat, že McDonald’s Cup v letošním školním roce v tradičním formátu bohužel neproběhne.

 

Nicméně McDonald’s Cup netvoří pouze samotný turnaj, ale jeho podstata spočívá v celoročních sportovních aktivitách ve škole i v domácím prostředí. Letos Asociace školních sportovních klubů ČR ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky a společností McDonald’s ČR připravili pro Vaše žáky, jejich rodiče či prarodiče i pro Vás on-line projekt Odpískej nudu s McDonald’s Cupem.

Projekt Odpískej nudu s McDonald’s Cupem začíná již 30. března.

 

Odpískej nudu s McDonald’s Cupem & Soutěž

 

Projekt Odpískej nudu s McDonald’s Cupem nabízí dětem, rodičům i učitelům sérii inspirativních videí pro tréninkové pohybové aktivity a také McDonald’s Cup: Tréninkovou výzvu - soutěž, do které se mohou zapojit všichni školáci od 5 do 15 let. Jedenáct z nich pak bude moci v rámci zářijového utkání s Ukrajinou doprovodit český fotbalový národní tým přímo na hřiště.

 

Detailní postup, jak se do soutěže registrovat, naleznete zde.

 

Veškeré informace o projektu Odpískej nudu i o soutěži McDonald’s Cup: Tréninková výzva naleznete na webových stránkách www.mcdonaldscup.cz

Datum vložení: 30. 3. 2021 16:49
Datum poslední aktualizace: 30. 3. 2021 16:53
Autor:

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách
IZO školy:
 102390649
IČO: 75015919
Ředitelka školy: Mgr. Hana Brychtová
telefon: +420 494 663 195
mobil: +420 739 037 237
e – mail: brychtova@zsdestne.cz

Datová schránka: pazmcpk
Bankovní spojení:  180846387/0300

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Svátek

Dnes je 15.4.2021

Svátek má Anastázie

Zítra má svátek Irena

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Mezinárodní den hlasu

Odkazy

bakalariproskoly

Patička

Naši partneři

Certifikáty