Navigace

Obsah

Závody v obřím slalomu

Typ: ostatní
14. 3. 2018

Závody v obřím slalomu

Ve středu 14. 3. 2018 se žáci naší školy účastnili lyžařského závodu v obřím slalomu. V kategorii předžákyň se na pátém místě umístila Agáta Ruprechtová. V kategorii předžáků se na pátém místě umístil Jan Všetička a na druhém místě Adam Cuthbert. V kategorii mladších žákyň se na sedmém místě umístila Agáta Christophová. V kategorii mladších žákyň družstva se žákyně Stella Ruprechtová, Michaela Netuková, Tereza Stejskalová a Agáta Christophová umístily na druhém místě. V kategorii mladších žáků za naši školu startoval Roman Vaněk. Děkuji Všem závodníkům, ale i dobrovolníkům, kteří pomáhali s organizací závodů a to Kateřině Štěpánové, Denise Smolové, Michaele Strnadové, Alžbětě Moravcové, Filipu Durcovi, Eriku Havelkovi a Radimu Trojanovi.


Vytvořeno: 27. 3. 2018
Poslední aktualizace: 27. 3. 2018 13:49
Autor: