Navigace

Obsah

Závěrečný turnaj Podorlické ligy

Typ: ostatní
7. 9. 2018

Závěrečný turnaj Podorlické ligy školního roku 2017/2018

 

V pátek 7. 9. 2018 se žáci zúčastnili posledního florbalového turnaje Podorlické ligy v Rokytnici v Orlických horách. Žáci byli rozděleni na mladší a starší. Za starší hrál J. Hofman, J. Všetička, J. Bašek, L. Vaněk, M. Lecák, K. Blahuš a M. Stejskal. Za mladší žáky naší školu reprezentoval Š. Blahuš, J. Malý, V. Jiroušek, M. Blahovcová, J. Bartheldy, J. Brychta a K. Znamenáček. V pátečním turnaji se mladší žáci umístili na třetím místě a starší žáci na místě druhém. V celkovém pořadí Podorlické ligy se naše škola umístila na druhém místě. Na prvním místě se umístili žáci z Rokytnice v O. h., na třetím žáci ze Skuhrova a na čtvrtém z Dobrého. Za nejlepšího střelce naší školy byl vyhlášen L. Vaněk, oceněna byla také M. Blahovcová jako jediná dívka ligy.


Vytvořeno: 11. 9. 2018
Poslední aktualizace: 11. 9. 2018 13:54
Autor: