Navigace

Obsah

Výlet 1. st. - Šťastná země Radvánovice

Typ: ostatní
26.6.2018

Školní výlet – Šťastná země

 

V úterý 26. června se celý 1. stupeň naší školy vypravil na dlouhou cestu do Českého ráje – do Radvánovic, kde se nachází areál Šťastná země.

Výletní den byl rozdělen do tří částí. Jako první byl animační program o Českém ráji. Dětí se ujala paní průvodkyně, vyprávěla jim krátké pověsti z okolí, zakončila hledáním pokladu. Je pravda, že jsme právě od této části očekávali víc. Nabízený hodinový program trval sotva čtvrt hodiny.....

Poté jsme se vydali do geoparku. Naučná cesta lesem nás seznámila s horninami a nerosty tohoto kraje, děti překonávaly různé přírodní i umělé překážky. Asi nejzáživnější byl přechod přes bažinu.

Po krátké pauze, kdy jsme se občerstvili, začala pro mnohé nejlepší část dne. Obrovské trampolíny, různé prolézačky, hrady, bludiště, tady se všichni pořádně vyřádili. Protože jsme byli unaveni, cesta zpět ubíhala rychleji. Se slovy „...nezmokli jsme, už jsme tu...“ jsme se zdárně vrátili domů.


Vytvořeno: 26. 6. 2018
Poslední aktualizace: 6. 7. 2018 10:30
Autor: