Navigace

Obsah

sportovní škola

Typ: ostatní
sportovní škola 1Od 2. září 2019 jsme sportovní škola!!!

Sportovní škola v praxi

            Jak jsme již avizovali v loňském roce, v letošním školním roce jsme posílili hodiny tělesné výchovy a rádi bychom se profilovali jako „Škola v pohybu“, škola se sportovním zaměřením. Tato naše koncepce právě začíná.

(ilustrační foto)

Tento týden jsme zahájili kondiční testy na prvním i druhém stupni. Žáci byli testováni ve 4 disciplínách:

  1. Skok z místa (1. stupeň), Trojskok z místa (2. stupeň)
  2. Autový hod medicinbalem
  3. Hluboký předklon
  4. Běh do „T“

Každý si s disciplínami poradil po svém J. Testování budeme opakovat každé 2 měsíce a doufáme, že budou žáci své hranice a výkony stále posouvat a zlepšovat. S nejlepšími výkony Vás seznámíme na stránkách Deštníku nebo na webových stránkách naší školy, případně na facebooku.

Mgr. Martina Hepnarová, DiS.


Vytvořeno: 24. 9. 2019
Poslední aktualizace: 24. 9. 2019 14:48
Autor: M. Hepnarová