Navigace

Obsah

Retro sportovní odpoledne

Typ: ostatní
22. 5. 2018

Retro sportovní odpoledne

V úterý 22. 5. 2018 se v areálu školy konalo Retro sportovní odpoledne. Žáci i rodiče si mohli vyzkoušet různé retro hry a sportovní aktivity. Například skákat panáka, skákání přes gumu a lano, školku s míčem nebo švihadlem, zahrát si kuličky či Honzo vstávej… nebo Cukr, káva…, ale i slalom se lžící a míčkem nebo přenášení vody na čas. Všichni účastníci na každé disciplíně dostávali za své výkony body. Z mateřské školky se nejvíce dařilo Míše Hájkové, Tobiáši Skalickému a Jirkovi Blahovcovi. Na prvním stupni se nejlépe umístila Kamila Prouzová, Jirka Malý a Agáta Ruprechtová. Druhý stupeň reprezentovala Agáta Christophová a Iva Nastoupilová.


Vytvořeno: 30. 5. 2018
Poslední aktualizace: 30. 5. 2018 16:48
Autor: