Navigace

Obsah

Poznávací zájezd do Anglie

Typ: ostatní
od 14. do 18. května 2018

Žáci druhého stupně se v termínu od 14. do 18. května 2018 zúčastnili poznávacího zájezdu do Anglie.

Postřehy a zážitky žáků ze zájezdu do zahraničí (přepis žákovských slohových prací):

Od 14. do 18. května 2018 – takový byl termín zájezdu do Londýna a okolí. Na Londýně se mi líbila rozmanitost. Líbilo se mi, jak je na každé straně jiný. V Londýně mě nadchnul Tower Bridge. Mrzí mě, že byl Big Ben pod lešením. Zde jsme navštívili mnoho památek a různých míst. Potom jsme navštívili Brighton. Tady jsme měli možnost si nakupovat např. v Primarku, v Poundlandu, …. Bylo tam i moře a akvárium. Podívali jsme se do Greenwich na nultý poledník a do mnoha dalších míst. Nelíbilo se mi, jak jsme hnali, ale jinak bychom nic nestihli. Cesta byla dlouhá. Projížděli jsme Německem, Nizozemím, Belgií a Francií. Dostali jsme moc milou paní a ta se o nás suprově postarala. Chtěla bych poděkovat paní průvodkyni Hudkové, pánům řidičům, rodinkám a hlavně paním učitelkám. Paní učitelky se o nás hezky postaraly, i když nám po cestě v autobuse nebylo nejlépe. Děkujeme.

                                                                                                                            Kateřina Poislová


Vytvořeno: 30. 5. 2018
Poslední aktualizace: 30. 5. 2018 17:05
Autor: