Navigace

Obsah

Požární ochrana očima dětí 2018

Typ: ostatní
2018

Požární ochrana očima dětí 2018

Jako již každým rokem se děti z naší mateřské i základní školy zúčastnily výtvarné a literární soutěže „Požární ochrana očima dětí“. Ve výtvarné části nám udělalo radost 3. místo Jiřího Blahovce z MŠ. Nejvíce však bodovaly žákyně 2. stupně v literární části. V okresním kole se ve svých kategoriích na stupních vítězů umístila právě „naše“ děvčata – 1. Sabina Perná, 2. Kateřina Poislová, 3. Kristýna Poislová a 1. Rozálie Blahušová, 2. Kateřina Štěpánová. K naší velké radosti se Kristýna a Rozálie umístily i v krajském kole, Týna získala 2. pozici a Róza dokonce ve své kategorii zvítězila! Zvláštní ocenění za nápad dostal Jaroslav Bašek.Moc všem oceněným gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jana Kapuciánová


Vytvořeno: 30. 5. 2018
Poslední aktualizace: 31. 5. 2018 19:40
Autor: