Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách

Deštné v Orlických horách 125
517 91 Deštné v Orlických horách

+420 494 663 195
+420 739 037 237
info@zsdestne.cz

Skype: skoladestne

Datová schránka: pazmcpk

Bankovní spojení: 180846387/0300


Mapa

Odkazy

bakalariproskoly

 rajče

 youtube

 wikispacesQR

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Navigace

Obsah

KARNEVALOVÁ ŠKOLA NA SNĚHU

Typ: ostatní
20. března 2018

V úterý 20. března 2018 se děti z mateřské školky i žáci z naší školy zúčastnili KARNEVALOVÉ ŠKOLY NA SNĚHU. Všichni zúčastnění, včetně vyučujících, předvedli skvostné karnevalové masky a kostýmy. Nejkrásnější a nejoriginálnější kostýmy byly oceněny diplomy a věcnými cenami.

Za MŠ se umístili:

- Anička Pešková, Lenka Netuková, Eliška Beranová a Markétka Beranová

Za 1. stupeň se umístili:

- na 1. místě Štěpán Blahuš

- na 2. místě Dorota Blahušová

- na 3. místě Josef Brychta

Za 2. stupeň se umístili:

- na 1. místě Michaela Netuková

- na 2. místě Roman Vaněk

- na 3. místě Ema Hulcová a Agáta Christophová

Pro své kamarády z nižších tříd si také žáci 8. a 9. ročníku připravili bohatý program, plný rozmanitých soutěží a disciplín. Za výtečné výsledky v soutěžích byli žáci po zásluze oceněni.

Umístění MŠ v jednotlivých disciplínách a soutěžích

Nejrychlejší jízda na lopatě:

- na 1. místě Eliška Kellnerová

- na 2. místě Míša Hájková

- na 3. místě Emička Polická

Hod na terč:

- na 1. místě Vašek Krátký

- na 2. místě Štěpán Fabián

- na 3. místě Honza Molek

Slalom:

- na 1. místě Matěj Hepnar a Ely Karvay

- na 2. místě Jirka Blahovec

- na 3. místě Viktor Kryštof Blahuš a Majda Ledinská

Umístění 1. a 2. stupně v jednotlivých disciplínách a soutěžích

Sjezd:

- na 1. místě Jaroslav Jiroušek a Vojtěch Jiroušek

- na 2. místě Natálie Klárová

- na 3. místě Jan Všetička

Slalom:

- na 1. místě Denisa Vychytilová

- na 2. místě Anička Polická a Matěj Blahuš

- na 3. místě Radim Trojan a Veronika Durcová

 

Střelba na bránu:

- na 1. místě Jiří Malý

- na 2. místě Kryštof Znamenáček

- na 3. místě Ondřej Blahovec

Přetahování lanem:

- na 1. místě Vojtěch Prouza a Kamila Prouzová

- na 2. místě Nina Zahradníková

- na 3. místě Anežka Fabiánová

Hodu na terč:

- na 1. místě Lukáš Vaněk

- na 2. místě Adam Cuthbert

- na 3. místě Matěj Beran

Nejrychlejší jízda na lopatě:

- na 1. místě Matěj Blahuš

- na 2. místě Iva Nastoupilová

- na 3. místě Filip Durec

Běh do kopce:

- na 1. místě Agáta Ruprechtová

- na 2. místě Karel Blahuš

- na 3. místě Martin Lecák

 

Všem zúčastněným děkujeme za krásný karnevalový den a gratulujeme k pěkným výkonům,

vyučující základní i mateřské školy Deštné v Orlických horách.

 

 


Vytvořeno: 3. 4. 2018
Poslední aktualizace: 6. 4. 2018 10:43
Autor: