Navigace

Obsah

Florbalový turnaj

Typ: ostatní
17. říjen ve florbale

Ve čtvrtek 17. 10. se chlapci zúčastnili Okrskového kola ve florbale, které se konalo v Dobrušce. Turnaj byl určený pro žáky 6. a 7. tříd a zúčastnili se ho: Karel Blahuš, Matěj Stejskal, Martin Lecák, Jaroslav Bašek, Jiří Malý, Štěpán Blahuš, Kryštof Znamenáček, Jan Bartheldy a Dominik Csaszár. Naši žáci v něm nakonec obsadili krásné 4. místo z 9 týmů. Dokonce bojovali i o postup do krajského kola, ale nakonec s týmem z Častolovic prohráli.
Jak jste si jistě všimli, za naši školu nastoupili i žáci prvního stupně. Doufáme, že nám roste nová generace skvělých sportovců. Všem moc děkujeme za vzornou reprezentaci školy a skvělé nasazení!!!


Vytvořeno: 22. 10. 2019
Poslední aktualizace: 22. 10. 2019 10:29
Autor: Mgr. Martina Hepnarová