Navigace

Obsah

Florbaloví králové

Typ: ostatní
vítězný turnaj ve florbale a postup do krajského kola

Čeps cup – florbalový turnaj a náš velký úspěch

V pátek 29. listopadu 2019 se žáci I. stupně deštenské školy zúčastnili florbalového turnaje Čeps cup v Rokytnici v Orlických horách. V prvním zápase vyhráli nad ZŠ Rokytnice 5:4, v druhém zápase porazili ZŠ Dobruška Pulice 3:1, ve třetím zápase přehráli ZŠ Trivium Plus Dobřany 4:3, ve čtvrtém zápase vyhráli nad ZŠ Dobré 6:2.

Žáci tak vyhráli svou skupinu.

V posledním zápase se hrálo o postup do krajského kola, žáci remizovali se ZŠ Javornická Rychnov nad Kněžnou 3:3. O vítězi rozhodovaly samostatné nájezdy, ve kterých naši borci zvítězili 2:1.

Žáci naší školy se umístili na 1. místě z jedenácti družstev.

Postoupili tak do krajského kola, které se bude konat v Hradci Králové v lednu. Naši školu reprezentovali Jiří Malý, Dominik Csaszár, Štěpán Blahuš, Vojtěch Prouza, Josef Brychta, Ondřej Bláhovec, Kryštof Znamenáček. Všem žákům moc gratuluji a děkuji za krásný výsledek a reprezentaci školy.

 

Mgr. Michaela Smrčková 


Vytvořeno: 4. 12. 2019
Poslední aktualizace: 4. 12. 2019 11:45
Autor: Mgr. Michaela Smrčková