florbal

florbalový turnaj 25. 10 2019

Okrskové kolo florbalu – 25. říjen 2019

Tento den jsme se s žáky zúčastnili okrskového kola ve florbale, které bylo určeno pro žáky 8. a 9. tříd  v Rokytnici v Orlických horách. Chlapci nastoupili ve složení: Roman Vaněk (9. tř.), Erik Havelka (9. tř.), Jaroslav Jiroušek (8. tř.), Jaroslav Bašek (7. tř.), Jan Všetička (7. tř.), Martin Lecák (6. tř.), Matěj Stejskal (6. tř.), Karel Blahuš (6. tř.) a Kryštof Znamenáček (4. tř.).

Turnaj jsme zahájili prohrou s výběrem z Častolovic 2:1, poté naši žáci nastoupili proti hráčům ze ZŠ Týniště, se kterými remizovali 0:0. Zápas se ZŠ Doudleby se vyvíjel dobře, ale nakonec skončil 2:1 pro Doudleby. Do posledního zápasu se ZŠ Vamberk nastoupili chlapci s odhodláním a porazili soupeře 2:1. Jak sami můžete vidět, vždy nám k remíze nebo vítězství scházel jen kousíček. Chlapci předvedli super výkon. Už se těšíme na další turnaje, do kterých opět dáme vše!!!

Mgr. Martina Hepnarová, DiS.

Vytvořeno: 7. 11. 2019
Poslední aktualizace: 7. 11. 2019 16:15
Autor: Mgr. Martina Hepnarová, DiS.