Navigace

Obsah

Adventní dílny

Typ: ostatní
3.12.2017

Adventní dílny

Jako každý rok i letos předcházely rozsvěcení vánočního stromu adventní dílny. Návštěvníci si mohli tradičně vyrobit vánoční ozdoby, svíčky, nazdobit perníčky a v neposlední řadě navštívit naši kavárničku, kde si mohli vybrat z několika druhů koláčků, cukroví, nechyběla ani káva, případně čaj. Letos byla účast obzvlášť „hojná“. Těch, co si k nám přišli vyrobit, i posedět, se sešlo skoro ke stovce. A my si toho moc vážíme !!

Tímto bych chtěla poděkovat všem učitelům, a nejen jim, kteří dílny připravili.

A na závěr přeji za celý kolektiv ZŠ a MŠ Deštné v O.h. všem krásné a klidné prožití Vánočních svátků a mnoho zdraví a úspěchů v novém roce.

Mgr.Hana Brychtová

ředitelka školy


Vytvořeno: 4. 12. 2017
Poslední aktualizace: 4. 12. 2017 14:53
Autor: