Navigace

Obsah

1. 10. - sportujeme v Dobrušce

Typ: ostatní
Sportovní dopoledne na atletickém stadionu v Dobrušce 1. 10. 2019

V úterý 1. října jsme poprvé v novém školním roce vyrazili na atletický stadion do Dobrušky. Žáci od 3. do 9. třídy měli možnost vyzkoušet atletické disciplíny, na které v naší škole nemáme vhodné podmínky. Naučili se nastavovat běžecké bloky a vyběhnout z nich, získali základ pro přeběh překážek a vrh koulí a naučili se správně naměřit rozběh pro skok do dálky.

Doufáme, že se žákům sportovní dopoledne líbilo a už se těšíme, až ho zopakujeme. Ale také doufáme, že získáme finanční prostředky na modernizaci našich závodišť nebo že je svépomocí společně s Vámi, rodiči, upravíme, aby se nám všem na nich dobře sportovalo.


Vytvořeno: 8. 10. 2019
Poslední aktualizace: 8. 10. 2019 15:49
Autor: Martina Hepnarová